Część IV relacji z wyjazdu uczniów naszej szkoły do Bragi w dniach 13-24.04 2026r.

RELACJA Z WYJAZDU UCZNIÓW KLAS III DO PORTUGALII W RAMACH PROJEKTU „I LO W PUŁAWACH – NOWE HORYZONTY W EDUKACJI”

Część IV relacji z wyjazdu uczniów naszej szkoły do Bragi w dniach 13-24.04 2026r.

 

Dziesięć dni pełnych przygód, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.

Podczas naszego wyjazdu do Portugalii mieliśmy okazję odwiedzić wiele niezwykłych miejsc – od klimatycznego Porto i historycznego Ponte de Lima, po słoneczne Vigo i piękną Bragę. Zwiedzaliśmy zabytki, poznawaliśmy historię oraz kulturę Portugalii i Hiszpanii, uczestniczyliśmy w zajęciach w szkole partnerskiej, a także integrowaliśmy się podczas wspólnych aktywności i czasu wolnego.

Nie zabrakło rejsu po rzece Douro, spacerów po plaży nad oceanem, czasu spędzonego na basenie, gry w bilarda, siatkówkę, tenisa czy szachy. Poznaliśmy legendy, podziwialiśmy niezwykłe widoki i tworzyliśmy wspomnienia, które zostaną z nami na długo.

Ten wyjazd był dla nas nie tylko okazją do podróżowania, ale także do poznania nowych ludzi, rozwijania swoich umiejętności językowych oraz zdobywania cennych doświadczeń. Dziękujemy za możliwość udziału w tym projekcie oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wyjątkowego wyjazdu.

 

Oliwier Rzepka, Milena Pacocha, Julia Wiejak