
W naszej szkole 28.05.2026r. na 5 i 6 godzinie lekcyjnej została zorganizowana debata o Krajowej Strategii Młodzieżowej. Wzięli w niej udział uczniowie z klasy 3b i 3g.
Opiekunem debaty była p. Ewa Sołtys.
Debata jest elementem projektu „Włączenie młodych ludzi w proces tworzenia Krajowej Strategii Młodzieżowej”, który realizowany jest w ramach partnerstwa Fundacji PZU i Fundacji Civis Polonus. Nasi uczniowie w czasie jej trwania mieli okazję porozmawiać o problemach związanych m.in. z bezpieczeństwem w sieci oraz odpornością i zdrowiem psychicznym.
Ewa Sołtys

