Koniec zmagań o Hoth

Po wielu godzinach wspólnej gry, ostatecznie zakończyliśmy kampanię w „Bitwę o Hoth”. Pomimo bohaterskiej postawy Rebelii, która zaowocowała kolejną zniszczoną maszyną AT-AT, dzielni partyzanci musieli ulec przytłaczającej przewadze wroga. Kampania kończy się zwycięstwem Imperium, które może teraz przywrócić porządek i pokój w Galaktyce – a przynajmniej tak twierdzi jego propaganda.

Następną planowaną grą jest „Obcy” – kultowy klasyk z lat osiemdziesiątych, również oparty na słynnej marce filmowej.

Paweł Cybula