
Z ogromną radością dzielimy się wspaniałą wiadomością 

Nasza uczennica 1a klasy Emilia Wysocka zdobyła II Nagrodę w konkursie plastycznym „Architektura a Natura”, organizowanym przez Lubelską Okręgową Izbę Architektów RP w ramach Kongresu Architektury Polskiej 2026. 

Nagrodzona praca pt. „Tam, gdzie natura oplata mury” zachwyciła jury swoją wrażliwością, kreatywnością oraz pięknym ukazaniem relacji między architekturą a naturą.
Ogromne gratulacje kierujemy również do naszych finalistów:
Michała Oronia 3b
Sandry Michalik 1b
Łucji Struk 1d
Hanny Bacy 1a
Jesteśmy bardzo dumni z Was wszystkich 

To piękne wyróżnienie i dowód na to, że młoda wyobraźnia potrafi tworzyć niezwykłe wizje świata.

