Nasza szkoła brała udział w lokalnych obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu 2026

I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach jak co roku włączyło się w inicjatywy i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajamianie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu, co zostało potwierdzone zaświadczeniem wydanym przez Polskie Centrum Programu Safer Internet.

Ewa Sołtys

Zaświadczenie