
Z radością informujemy, że w profilaktycznym konkursie „Jestem świadomy – jestem bezpieczny” w kategorii test wiedzy dla szkół średnich powiatu puławskiego ex aequo II miejsce zajęli Lena Grzeszczyk i Bartłomiej Sala z klasy I h, z kolei Julia Mioduchowska z tej samej klasy otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
opiekun: pani Ewa Sołtys

