Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Z wielką radością informujemy, że w dniu 21 czerwca 2024 roku w naszym Liceum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8.30 Mszą Świętą w kościele p.w. NB Różańcowej z udziałem Pocztu Sztandarowego naszej szkoły a następnie o 9.30 przed budynkiem Liceum.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego jest szczególnym momentem w życiu szkoły. To czas podsumowania całorocznej pracy, osiągnięć i sukcesów naszych uczniów. Dyrektor szkoły Pan Marek Chrzanowski wygłosił oficjalne przemówienie, w którym podziękował uczniom za ich wysiłek i zaangażowanie. Słowa uznania skierowane zostały także do nauczycieli, którzy każdego dnia wspierali uczniów w zdobywaniu wiedzy.

W trakcie uroczystości wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem i udziałem w konkursach historycznych oraz pracą w szkolnym teatrze. To doskonała okazja, aby docenić ich trud i poświęcenie.

Pan Dyrektor Marek Chrzanowski wręczył nagrodę w imieniu Rezerwy Rzeczpospolitej Polskiej w Ogólnopolskim Konkursie ,,80 rocznica bitwy o Monte Casino” uczniowi klasy 2d Sebastianowi Grudniowi i jego opiekunom Pani Jolancie Koniecznej i Tomaszowi Piotrowi Pankowi.

Nagrodę otrzymali również nasi młodzi aktorzy aktywnie pracujący w szkolnym teatrze pod opieka Pani Beaty Bureckiej i uczestnicy konkursu ,,Uwolnij wyobraźnię w 3D’’ pod opieką Pana Dominika Mirosława.

Cieple słowa do całej społeczności szkolnej skierowały również uczennice reprezentujące samorząd szkolny dziękując za prace, trud, zaangażowanie i cierpliwość kadrze pedagogicznej oraz życzyły wszystkim wspaniałych wakacji i miłego wypoczynku.

Na uroczystości nie zabrakło także występów artystycznych przygotowanych przez uczennice naszego liceum W programie usłyszeliśmy piękne występy muzyczne, które z pewnością dostarczyły wielu emocji i wrażeń. To wspaniała okazja, aby pokazać talenty naszych uczennic i podzielić się nimi z całą społecznością szkolną. Piękne utwory muzyczne zaśpiewały: Zofia Furtak i Zuzanna Fielestak z klasy 2g oraz Gabriela Buszkiewicz z klasy 2d.